top of page

Історія садочка: нам 10 років

Філіал на Оболоні був відкритий у 2013 році і за ці роки нам вдалося створити затишну та безпечну атмосферу, в якій дітям так подобається розвиватися. Приміщення обладнане за всіма правилами монтессорі-простору: матеріали знаходяться у вільному доступі й дітям зручно робити свій вибір. 

На вулиці до послуг діток просторий та безпечний двір, загороджений парканом. Вхід – через хвіртку з замком та відео-домофоном.

Влітку на м’якому газоні приємно бігати босоніж, а сховатися від сонця можна у альтанці. Є багато рослин, сенсорна доріжка для ходіння босоніж і особисті городики дітей.

Філіал було відкрито у 2018 році, а до нового приміщення ми переїхали у 2020 році. Затишний монтессорі-простір поділено на зони, матеріали знаходяться у вільному доступі й дітям зручно обирати діяльність.

 

Окреме приміщення виділено для класу Toddler. Тут зовсім маленькі дітки з 1,5 року відчувають себе безпечно, простір створено з урахуванням їх вікових особливостей та потреб.

Beetroot

Online DIY Greenify Programs

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

bottom of page